Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Ettik

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu ve üyeler, Trabzonspor’un yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunu ziyaret ederek fikir alış-verişinde bulundu.

Hatayoğlu, göreve gelen Ağaoğlu ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletirken, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ekonomik sorunun öncelikli gündem maddesi olduğunu yineledi. Futbolcu ve Teknik kadro sorunları konusunda fikir beyan eden Başkan Hatayoğlu’na Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, ilk 45 günlük süreç içerisinde ekonomik dengeyi kurmak adına çaba sarf edeceklerini söyledi.

1967 TRABZONSPORLULAR DERNEĞE DESTEĞE HAZIR

Alaattin Hatayoğlu, “Yapacağınız faaliyetlerde bize ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızdayız, destekleyeceğimizin sözünü oy veren biri olarak buradan açıkça dile getirmek istiyorum. Trabzonspor kulübünün kaybolan hassasiyetlerinin düzeltilmesini, Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu dönemin yapılan yanlışların irdelenmesi yönünde taleplerimiz var. Özellikle İstanbul’daki taraftarların kulübümüzden çok beklentisi var. Ekonomik sorunun ciddiyetinin farkındayız. Ancak biz 1967 Trabzonsporlular Derneği olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Size güveniyoruz” dedi.

ÖZKAN HOCA’DAN AYAK ÜSTÜ MÜJDE

Trabzonspor’un yeni başkanı ve yönetimine çicek takdim edildi. Sıcak ve hoş bir sohbetin ardından Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinden ayrılmak için harekete geçen 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkan ve Trabzon yöneticileri efsane hoca Özkan Sümer ile karşılaştı. Trabzonspor’da göreve başlayacakmısınız sorusu üzerine Özkan Sümer, “Henüz netleştirmedik. Ama tamam gibi… Her zaman ziyaretimize bekleriz.” yanıtını verdi.

Yazar