Anthony Nwakaeme ile Sözleşme İmzalandı

Anthony Nwakaeme İmza Töreni

Takımımıza yeni katılan Anthony Nwakaeme için Trabzon’un tarihi ve turistik yerlerinden Atatürk Köşkü’nde imza töreni düzenlendi.

Törene Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas ve diğer Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldı.

İmza töreninde konuşan Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, ‘’Forvet takviyesi anlamında iyi bir geçmişe sahip ve başarısı yüksek olan değerli futbolcumuz Tony’i kadromuza katıyoruz. Trabzonspor, transfer ettiği oyuncularla kadrosunu güçlendirirken imza törenlerini Trabzon’un özelliğini taşıyan yapılarda düzenleyerek Trabzon’un tanıtımına ve turizmine de katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Burası Trabzon’un simgesi olmuş Atatürk Köşkü. İnanıyoruz ki; Atatürk Köşkü’nün Trabzon’un simgesi olduğu gibi değerli futbolcumuz Tony de Trabzon’un simgelerinden biri olacak, Trabzon’a katkılar sağlayacak. Bugüne kadar ki geçmişi çok parlak burada da geçmişindeki başarıları tekrarlayacağına inanıyorum. Yakın tarihte futbol, endüstriyel futbola dönüştüğünden beri transferin zamanı, süresi ve programı çok belirgin olmuyor. Oyuncu alımına devam edebileceğimiz gibi bizden de giden oyuncular olabilir. Bu sadece bizim için değil, dünyadaki tüm kulüpler için yaşanan bir süreç. O anlamda transferi ne tamamladık diyebiliriz, ne de oyuncu almaya devam edeceğiz diyebiliriz. Ancak bir defans oyuncusu daha düşünüyoruz, ama kesinleşmiş bir durum yok’’ dedi.

Yeni transferimiz Anthony Nwakaeme ise çok mutlu olduğunu belirterek, ‘’Trabzonspor’a bana burada oynama şansı verdiği için çok teşekkür ederim. Burada olmaktan, bu takımın bir parçası olmaktan kendimi çok mutlu hissediyorum. Görüyorum ki takımın başarılı olmak adına büyük bir hırsı var. Beni de bir oyuncu olarak bu durum çok motive ediyor. İlk maçta gördüğüm atmosfer harikaydı, taraftar harikaydı, her şey çok iyiydi. Çok da iyi insanlar olduklarını gördüm, gerçekten her şey mükemmeldi‘’ şeklinde konuştu.

Oyuncumuz imza töreninin ardından Atatürk Köşkü’nde basın mensupları ve taraftarlarımızla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Trabzonspor Resmi İnternet Sitesi

Yazar