Derneğimizin Yeni Başkanı Hacıbayramoğlu

Alaattin Hatayoğlu’nun vefatıyla derneğimizin yönetim kurulu başkan yardımcısı Deniz Hacıbayramoğlu başkanlığa seçildi. Bahçelievler’deki yönetim toplantısında bir araya gelen dernek yöneticileri, olağanüstü kongreye kadar Deniz Hacıbayramoğlu ile yola devam edeceklerini söyledi.

Derneğimizin yönetim kurulunda yer alan ve uzun süredir merhum Hatayoğlu ile yönetimlerde yer alan Deniz Hacıbayramoğlu, bayrağı yere düşürmeden, merhum başkan gibi yola devam edeceklerini söyledi. Hacıbayramoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sayın başkanımız Alaattin Hatayoğlu’nun, camia ve arma adına üstlendiği misyonu aynen devam ettireceğiz. Sadece derneğimiz liderini kaybetmedi, Trabzonspor camiası yeri doldurulamaz bir evladından yoksun kaldı. Gerek 1967 Trabzonsporlular Derneği ve gerekse camiamız, yaptığı hizmetlerle kendisini daima anacaktır. Dernek yönetim kurulumuz olarak ilk kongereye kadar kendi içimizden bir başkan seçmemiz gerekiyordu. Yönetici arkadaşlarımın önerisiyle, olağan ya da olağanüstü kongreye kadar başkanlığı şahsıma tevdi ettiler. Biz de bayrağı elimize aldık. Dimdik tutup, misyonumuza uygun davranacağız. 31 Mart seçimlerinden sonra İstanbul Güngören merkezli olarak ve yeni bir yönetim kuruluyla Trabzonspor ve Türk spor kamuoyunun karşısına çıkacağız.”

Yazar