Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ikinci maçında deplasmanda oynadığımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması 4-1’lik üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın golünü 9. ve 46. dakikalarda Guilherme, 68. dakikada Abdulkadir Parmak ve 83. dakikada Safa Kınalı kaydetti.
Erzurumspor 1-4 Trabzonspor
![](https://trabzonsporlular.org.tr/wp-content/uploads/2020/02/erzurum-trabzon-640x400.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ikinci maçında deplasmanda oynadığımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması 4-1’lik üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın golünü 9. ve 46. dakikalarda Guilherme, 68. dakikada Abdulkadir Parmak ve 83. dakikada Safa Kınalı kaydetti.