Ramazan Ayında Yüzlerce Aileye Erzak Kolisi Dağıttık

Hoşgörü, birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma duygularını güçlendiren Ramazan ayının Müslümanlar için önemi, yardımlar yapılması, hayır işlerinin yapılması, yetim, yoksul ve mazlum olan kişilere yardım edilmesidir. 

Ramazan ayı insanların hayatını olumlu olarak birçok yönde etkilemektedir. Daha fazla bilinç sahibi olunmasında büyük rol oynamaktadır. Çoğumuz sıcak yuvalarımızda güzel bir iftar ve sahur vakti geçirmekteyiz fakat ülkemizde ve dünyada bulunduğu durumdan dolayı yemek hatta yuva bulmakta bile zorlanan insanlar var. 1967 Trabzonsporlular derneği olarak Bu Ramazan ayında da yardımlarımızla bu insanlara ulaşmak istedik. Yaptığınız her yardım bir insanın hayatını büyük oranda değiştirmektedir. İnsanların yüzlerine bir gülümseme yerleştirmek bu sayede onların ihtiyaçlarını karşılamaya vesile olmak istedik.   

1967 Trabzonsporlular Derneği olarak Yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, kardeşlik köprülerinin üst düzeye çıktığı Ramazan ayı nedeni ile İstanbul genelinde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye erzak paketi dağıttık.

Projede görev alan başta eski başkanımız Engin Hacıbayramoğlu olmak üzere destek veren tüm üyelerimize, yönetim kurulumuza ve Trabzonsporlu kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Yazar