Torul’da Taraftarlarımızla Buluştuk

Yöneticilerimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız bugün Torul’da düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldılar.

Etkinliklere, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Zafer Göktaş, Kemal Ertürk, Onur Sağır, Lokman Sadıklar, Tuncay Uzunal ve Dursun Ali Sakarya, Yönetim Danışmanımız Ali Kemal Denizci, Teknik Direktörümüz Ünal Karaman, futbolcularımız Batuhan, Nwakaeme, Amiri ve Toure, Torul Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, kulübümüzün eski Disiplin Kurulu Başkanı Rüştü Araz ve çok sayıda taraftarımız katıldı.

Trabzonspor anıtının açılışı yapıldı

Heyetimiz ilk olarak Torul’da yapılan Trabzonspor anıtının açılışı gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, şunları söyledi: “Bugün burada çok anlamlı bir günü yaşıyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz. Çünkü Trabzonspor burada. Böyle değerli bir anıtın açılışına iştirak ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”

Torul Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan ise yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızı Torul’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını vurguladı.

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman da Trabzonspor sevdalılarıyla Torul’da bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Taraftarlarımıza ulaşabilmek, yakın olabilmek en büyük arzularımızdan. Torul’da gördüğümüz ilgi, alaka ve Trabzonspor sevgisi bizleri son derece mutlu etti. Sizleri çok seviyoruz. İnşallah camia olarak kenetlenerek güzel günler göreceğiz” dedi.

Heyetimiz öğrencilerle bir araya geldi

Heyetimiz açılış sonrası Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerin büyük ilgiyle karşıladığı oyuncularımız burada bol bol imza dağıtıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu ziyaret sonrası Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan ve Dernek Başkanı Veysel Küçüköner’e imzalı Trabzonspor forması hediye edildi.

Heyetimiz son olarak, Torul ilçesinde 240 metre ile Türkiye’nin en yüksek cam seyir terasları arasında yer alan Torul Cam Seyir Terasını ziyaret ettikten sonra Trabzon’a döndü.

Yazar