Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 22. haftasında sahamızda konuk ettiğimiz Demir Grup Sivasspor karşılaşması 2-1’lik üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın golünü 3. dakikada Alexander Sörloth ve 41. dakikada Caner Osmanpaşa kendi kalesine attı.
Trabzonspor 2-1 Sivasspor
![](https://trabzonsporlular.org.tr/wp-content/uploads/2020/02/trabzon-sivas-735x400.jpg)
Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 22. haftasında sahamızda konuk ettiğimiz Demir Grup Sivasspor karşılaşması 2-1’lik üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın golünü 3. dakikada Alexander Sörloth ve 41. dakikada Caner Osmanpaşa kendi kalesine attı.