Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde sahamızda oynadığımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı 5-0’lık üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın gollerin 16. ve 66. dakikalarda Alexander Sörloth, 26. dakikada Sturridge, 42. dakikada Nwakaeme ve 61. dakikada Erzurumspor kendi kalesine attı.
Trabzonspor 5-0 Erzurumspor
![](https://trabzonsporlular.org.tr/wp-content/uploads/2020/02/trabzon-erzurum-640x400.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde sahamızda oynadığımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı 5-0’lık üstünlüğümüzle tamamlandı. Takımımızın gollerin 16. ve 66. dakikalarda Alexander Sörloth, 26. dakikada Sturridge, 42. dakikada Nwakaeme ve 61. dakikada Erzurumspor kendi kalesine attı.