Trabzonspor’dan İntikam Alıyorlar

1967 Trabzonsporlular dernek başkanı Alaattin Hatayoğlu hafta sonu oynanacak Trabzon-Beşiktaş macı ile ilgili sert ve ilginç açıklamalarda bulundu.

Başkan Alaattin Hatayoğlu, “Beşiktaş ile yapacağımız maç çok önemli. Bizim dönüm noktamız sayılır. 2010-2011 sezonunda elimizdeki şampiyonluk gasp edildi. şžikeciler tesbit edildiği halde olay kapatıldı. Trabzonspor kulübünün haklarını gasp edenler Trabzonspor’dan intikam alıyor. Komplo devam ediyor. şžikenin üzerine giden saf duygularla. Başarısız kılınmak istenen Trabzonspor’a karşı çok ciddi hakem yanlışlıkları var. İlk yarıdaki Gaziantep, Antalyaspor ve 2. sezon maçları Fenerbahçe, Kasımpaşa maçlarında hakem terörü var. Bu haftaki maça hakem olarak Fırat Aydınus verildi. Kendileri için bir hakem ayarlandı. Hassas bir maç, hakemler tarafından zaten 10-12 puanımız gasp edildi. Fırat Aydınus Kim? Beşiktaş trübünün tescilli bir taraftarı.” dedi.

Başkan Alaattin Hatayoğlu “Sezon başından beri tek bir penaltısı verilmeyen tek takım Trabzonspor’dur. MHK Başkanı Zekariya Alp Beşiktaşlı, Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören Beşiktaşlı” diyerek kaygılarını dile getirdi.

Hatayoğlu sözlerini şöyle noktaladı;

“Birde en kritik haftalarda bu maça hakem olarak Fırat Aydınus verildi. Kendileri için bir hakem ayarlandı. Hassas bir maç, hakemler tarafından zaten 10-12 puanımız gasp edildi. Fırat Aydınus Kim? Beşiktaş tribününün tescilli taraftarı. Bunları birbirine eklediğimizde her şey ortada. Türk futbolunu kurtaracağız diyerek ortaya çıkanlar daha çok pisliğe bulaştırıyorlar…”

Alaattin HATAYOĞLU
1967 Trabzonsporlular Derneği

Yazar