Ünal Karaman’ın Balıkesirspor Maçından Sonraki Açıklamaları

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda karşılaştığımız ve 2-1’lik galibiyetimizle sonuçlanan Balıkesirspor Baltok müsabakası sonrası açıklamalarda bulundu.

Kupada tur atlamak istediklerini belirten Ünal Karaman, ”Rövanşı olan bir müsabaka oynadık. Ne olursa olsun kazanmak güzel. Tabii ki en azından ikinci yarı, lig ve kupa düşünülecek olursa daha güzel bir sonuçla kazanmak isterdik ama çok yetenekli oyunculardan oluşan bir Balıkesirspor takımı vardı ve bizi zorladıklar. Sonuç almak güzel, umarım Balıkesir’de de iyi bir sonuç alırız. Kupada yolumuza devam etmek istiyoruz.” dedi.

Bir basın mensubunun ev sahibi olarak yenen golün deplasmanda tur şansını etkilemesi üzerine yönelttiği soruyu ise Karaman, ”Biz her müsabakaya kazanma odaklı hazırlandığımız için bizim açımızdan pek fark etmeyecek. Sonuçta biz burada iki farklı da kazanmış olsak aynı ciddiyette ve disiplinde gidecektik. Tabii 2-1 zor bir skor ama biz umuyorum ki oradan da kazanarak döneceğiz” diyerek yanıtladı.

Yazar