Yeni Başkanımız Yusuf Ünal

Derneğimizin Olağan Kongresinde bayrak değişimi yaşandı. Artık !967 Trabzonsporlular derneği başkanı Yusuf Ünal olu. Trabzonspor sevgisini özne yaparak taraftar kazanma misyonuna uygun bir çok sosyal farkındalık projesine imza atan, Bordo Mavi Gönüller Platformunun kurucu başkanı Yusuf Ünal kongrede oyların hepsini alarak başkan seçildi.

Merhum başkan Alaattin Hatayoğlu’nu anlatan bir sinevizyon ile başlayan kongrede duygusal anlar yaşandı. Gelen misafirler derneğin kurucusu rahmetli Alaattin Hatayoğlu sinevizyonu sonrası ayakta alkışlayarak özlemlerini dile getirdiler.

Kongre’de ilk konuşmayı Engin Hacıbayramoğlu yaptı. Dernek olarak kendi dönemlerinde yaptıkları faaliyetleri anlatan Bayramoğlu bizlerin tek derdi Trabzonspor onun için mücadele veriyor ve hizmet ediyoruz diyerek yeni yönetimin derneğimizi gururla temsil edeceğine eminim diyerek sözlerine son verdi.

Daha sonra başkanımız Yusuf Ünal sahneye çıkarak konuşma yaptı. Ünal, “bugün burada bu derneğin başkanı seçilmekten onur duyuyorum diyerek merhum başkanımız Alaattin Hatayoğlu’na layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyorum.” dedi.

Kongre’ye birbirinden değerli isimlerde katıldı. Gençlik ve Spor eski genel müdürü Mehmet Atalay, spor yazarı Aziz Sancak, gazeteciler Bülent Şirin, Aytekin Akay ve Sadullah Dervişoğlu, HaberTS İstanbul sorumlusu Ömer Karakaş, Güngören Trabzonlular derneği başkanı İbrahim Yılmaz, sinema yönetmeni Osman Akdağ, tarihçi yazar Ali Karaca ve dernek üyeleri katıldı.

 

Yazar