Daha Cesur Anlatım için 1967 Medya

Trabzonspor her zaman üst kimliğimiz oldu.
Trabzonspor varsa sorun yok diye düşen, bizim için hep kıymetli olmuştur.
Trabzonspor, onu sevenlerle ve ona desteğini hiç esirgemeyenlerle daha daha güçlü oldu ve olmayada devam ediyor.

Bu anlamda, bıkmadan usanmadan, zaman ve maddi kaybı gözetmeksizin yaptığı aktivitelerle, her zaman Trabzonspor’un menfaatleri çerçevesinde, taraftarı organize eden, 1967 Trabzonsporlular derneğinin yönetim kurulu başkanı Yusuf Ünal kardeşimizi ve yönetim kurulu üyelerini cani gönülden tebrik ediyorum.

Bütün Trabzonspor camiasının, ülkemizde görsel yada yazılı basından her zaman şikayetçi olduğunu biliyoruz.

Bu anlamda Başkanımız Yusuf Ünal,
1967 MEDYA platformu adında bir oluşum hazırlayarak, bütün Trabzonsporluların, ülkemizde olsun Avrupa’da olsun, bütün dünyada sesinin daha çok ve daha gür çıkmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu oluşumun editörlük görevine ise, yakından tanıdığımız, rahmetli Alaattin Hatayoğlu’nun yeğeni Musab Karanfil kardeşimiz getirildi.

Yusuf Ünal başkanımız beni arayıp, yazar kadrosuna katılmam için projesinden bahsettiğinde, gerçekten heyecanlandım ve hiç düşünmeden bu oluşuma elimden geldiğince katkı vereceğimi söyleyerek, başkanın teklifini kabul ettim.

Burada amaçlanan ve Yusuf başkanın beni heyecanlandıran anlatımlarından,
Trabzon şehri ve Trabzonspor camiasında mesleki sıkıntılardan ve geçim kaygısından dolayı işini özgür bir şekilde yapamayan, baskılanan gazetecilerin yazamadıklarını yazmak, anlatamadıklarını anlatmak amacıyla kurulmuş olan sitemiz,

Trabzon şehri ve Trabzonspor camiasının haklarını, çıkarlarını her platformda savunmak;
aynı zamanda marjinal araştırma teknikleriyle sektöre yenilik getirmek için son jenerasyondan oluşan seçkin kadrosuyla hizmet vermeyi görev edindik.
Demesi beni hiç düşünmeden tamam demeye itmiştir.

Bende bundan sonra,
1967 MEDYA adında ve www.trabzonsporlular.org.tr linkinde hasbelkader görüş ve önerilerimi içeren makalelerimle, Trabzonspor ve Türk futbolu ağırlıklı, zaman zaman sert, zaman zaman eleştirel ve zaman zamansa kucaklayıcı, birleştirici tavırla, olacağım.

Bütün amaç ve gaye, Trabzonspor’un daha ileri gitmesi, daha çok büyümesi ve daha çok şampiyonluklar ve kupalar kazanması adına olacaktır. Kendi adıma başkada mümkünü yoktur.

Siz kıymetli Trabzonsporlular ve okuyucularımızdansa,
grubumuzun bütün yazar kadrosunu takip etmenizi, kaleme aldığımız bütün yazılarımızı kullandığınız sosyal medya platformlarında paylaşıp, paylaştırarak bize ve Trabzonspor’a destek olmanızdır.
Saygılarımla.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)

Yazar