Efsane kadrodan derneğimize ziyaret

Efsane Trabzonspor’un efsane futbolcuları Hüseyin Tok ve Lemi çelik , derneğimizi ziyaret etti. Dernek başkanımız Alaattin Hatayoğlu, dernek yöneticilerimiz ve üyelerimizin hazır bulunduğu ziyarette Trabzonspor konuşuldu.

Trabzonspor futbol okulları genel koordinatörü ve aynı zamanda Trabzonspor transfer komitesi üyesi olan Hüseyin Tok, 1967 Trabzonsporlular Derneği’ni çalışmalarını izlediğini ifade ederek, “Trabzonspor’un menfaatleri noktasında hep varlar. Özellikle İstanbul gibi bir yerde Trabzonspor’u doğru temsil ediyorlar. Kendilerine nezaket ziyaretinde bulundum” açıklamasında bulundu. Eski futbolcularımızdan Lemi çelik ise, Trabzonspor adına sürekli güzel ve akılcı işler yapan derneğimizi ben de uzaktan takip ediyorum. Trabzonsporlulakları her şeyin önünde. Bundan sonra daha sık dernek üyeleriyle bir araya gelmek istiyorum” dedi.


Dernek başkanımız Alaattin Hatayoğlu ise, her iki eski oyuncumuza da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Trabzonspor efsane kadrosunun derneğimizde ayrı bir yeri var. Onlarla Trabzonspor büyüdü. Bundan sonra gerek yemeklerde gerekse başka etkinliklerde onlarla sık sık bir araya geleceğiz” şeklinde konuştu.

DİĞER FOTOĞRAFLAR İçİN TIKLAYINIZ…


Yazar