Geleneksel İftar Yemeği – 2016

TRABZONSPOR CAMİASI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

1967 Trabzonsporlular Derneği’nin Merter Green Park Otel’de düzenlediği iftara, Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet ÇUBUKÇU, yönetim kurulu üyesi Emre AKSOY ,Eski TS Yöneticisi Murat TÜRKÖZ ,Orhan AKSU, Ofspor başkanı Olcay SARAL İstanbulspor başkan y Sebahattin SARAL Prof.Yaşar HACISALİHOĞLU,Prof,Örsan Kunter ÖYMEN,tgrt spor müdürü Hakan DEDE ve Trabzonspor Delegeleri dernek üyeleri,çok sayıda basın mensubunun katıldığı , programı sunan Meyil Alim bordo-mavili camianın ileri gelenleri ile taraftarlar katıldı.

Ahmet ÇubukçuYemekte konuşan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, kulübün zor bir süreçten geçtiğini belirterek, camiada birliği sağlayarak bu süreçten en iyi şekilde geçmek istediklerini söyledi.
Trabzonspor’un hem itibar hem de mali açısından büyük sıkıntılar yaşadığını kaydeden Çubukçu, “Ligdeki sıralama anlamında tarihin en kötü dönemini yaşamadık ancak son maçlarda çok kötü skorlar aldık, taraftarlarımızı üzdük. Trabzonspor’un borcu Sadri Şener döneminde 5 kat, İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde ise iki kat arttı. Bu ayrımı iyi yapmamız gerekiyor. Bura süreçten iyi bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum. Camiamızı bir araya getirerek, yeni stat, yeni teknik direktörle birlikte yeni bir sayfa açıyoruz. Başarılı olacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaettin Hatayoğlu, 25 yıldır Trabzonspor’un hizmetinde olduklarını belirterek, bordo-mavili kulübe desteklerinin artarak devam edeceğini kaydetti. Hatayoğlu, Trabzonspor yönetiminden eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan kulübe verdiği zararlardan dolayı hesap sorulmasını isteyerek, “Her zaman söylediğimiz gibi 2010-2011 sezonunun şampiyonu Trabzonspor’dur. Her ne kadar bazı kesimler bunu inkar etseler de UEFA ve CAS kararları söylediklerimizi teyit ediyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bu davadan nasıl beraat ettiğini hepimiz biliyoruz. Davanın savcılarıyla yemekte bir araya gelip bu düzmece mahkemeden nasıl bir karar çıktığını gördük. Trabzonspor yönetimleri şike ile mücadele etmedi. Yönetimden istediğimiz hem şike ile mücadeleye devam etmeleri hem de kulübü zarara uğratan yöneticilerden hesap sormalarıdır.” diye konuştu.

Hatayoğlu, Trabzonspor’un ve Trabzon futbolunun tarihinin en kötü dönemini yaşadığını ileri sürerek, Spor Toto 2. Lig’e yükselen Ofspor’un başkanı Olcay Saral’a plaket verdi.​
DAHA FAZLA FOTOĞRAF İÇİN FOTOĞRAF GALERİSİNİ GEZİN

Yazar