Geleneksel İftar Yemeği – 2018

1967 Trabzonsporlular Derneği başkanı Alaattin Hatayoğlu dün akşam Bahçelievler Piramit Restorant’ta verdiği iftar programında konuşarak camiamızın üzerinden pis ellerinizi çekin diyerek Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman’a göndermede bulundu. Bahcelievler Pramit Restorant’ta verdiği iftar programına katılanlar arasında göze çarpan isimlerden Trabzonspor’un eski başkanlarından Mustafa Günaydın ve eski yıldız futbolcularından Fatih Tekke de programa katılanlar arasındaydı.

Hatayoğlu yaptığı sert açıklamada Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a yüklenerek “Hokkabazlık yapma! Tertemiz bir mazisi olan Trabzonspor gibi bir camia üzerinden kendinize pirim yapmak haddinizde değil, hakkınız da değil. HOKKABAZLIK yapmayın. Şike ile lekelenmiş bir kulübün başkanısınız sağa sola saldırarak kendinizi AK’layamazsınız” diyerek Fikret Orman’a yüklendi.

Davete Eski başkan Mustafa GÜNAYDIN,Eski asbaşkan Taylan ÜNER,Eski gol kralı Fatih TEKKE ve çok sayıda Trabzonsporlu dernek üyeleri ve basın mensubu iftar yemeğine katılım sağladı..

Bunu paylaş...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email