Geleneksel İftar Yemeğimiz 2012

1967 Trabzonsporlular Derneği Geleneksel İftar Yemeği bu sene de büyük katılımla verildi. Yaklaşık 300’ü aşkın misafirin bulunduğu gecede dernek başkanı Alaattin Hatayoğlu gündeme dair açıklamalar yaptı.

1967 Trabzonsporlular derneğinin İftar yemeğine Asbaşakan NEVZAT şžAKAR, divan kurulu başkanı ALİ ÖZBAK, Trabzonspor yönetim üyelerinden Yılmaz BÜYÜKAYDIN, TEMEL SÖYYİĞİT. Trabzonspor eski başkanı MUSTAFA GÜNAYDIN, eski yöneticilerden METİN ATASOY, DR.M.İRFAN çOşžKUN ERGİN KULAçOĞLU, ALİHAN EKİNCİ, TFF yönetim kurulu üyelerinden TAYLAN ÜNER, MUSTFA BEYAZLI katıldı. İftar yemeğine Trabzon Dernekpazarı belediye başkanı CEMAL CANSIZ, Güngören belediye başkan yardımcılarından, FATİH ÖZçİCEK ve MUSTAFA SULA. Derneğimizn ilk yönetim kurulu üyesi PROFOSÖR DR. YAşžAR İLHAN HACISALİHOĞLU,işadamı  ZEKİ MAZLUM ve bir çok bürokrat, iş adamı, sanatçı ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Merter Green Park Otel’de gerçekleştirilen iftar yemeğinde ilk konuşmayı dernek başkanı ALAATTİN HATAYOĞLU yaptı.

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaettin Hatayoğlu da Türk futbolunun yaşadığı süreç sonunda hangi noktaya geldiğinin ortada olduğunu belirterek, Trabzonspor’un rakibinin sadece Fenerbahçe değil, Galatasaray ve Beşiktaş olduğunu söyledi.

Yıllar önce tribünlerin yarı yarıya paylaşıldığı zamanlarda oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçıyla ilgili bir gazete kupürünü örnek gösteren Hatayoğlu, “O maçta Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe aynı tribünde Trabzonspor’a karşıydı. Trabzonspor sadece Fenerbahçe ile değil, Galatasaray ve Beşiktaş ile de 37 yıldır her kulvarda mücadele ediyor” diye konuştu.

2010-2011 sezonunda şampiyonluklarının ellerinden alındığını ileri süren Hatayoğlu, İstanbul’da miting meydanının Kadıköy olduğuna dikkati çekerek, “Eğer bu adaletsizlik devam edecekse, Trabzonspor mitingimizi yüz binlerle Kadıköy’de yapacağız” şeklinde konuştu.

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat şžakar, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak ile bordo-mavili camianın önde gelen isimleri katıldı. Nevzat şžakar, yemekte yaptığı açıklamada, geçen sene çok sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını fakat buna rağmen başarılı bir sezon geçirdiklerini ifade ederek, “Teknik direktörümüz şženol Güneş’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı yürütüyoruz. Başkanımız Sadri şžener bugün itibarıyla yurt dışında transfer çalışmalarıyla ilgili görüşmelerde bulunuyor” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İçİN TIKLAYINIZ

Yazar