Derneğimizden TrabzonCELL’e Tam Destek

1967 Trabzonsporlular Derneği, TrabzonCell’e olan desteğini 8 Temmuz 2010 tarihinde dernek lokalinde gerçekleştirilen tanıtım çalışmasıyla tüm Trabzonsporlulara gösterdi.

Güngören’deki dernek lokalinde açılan TrabzonCell standı ile henüz TrabzonCell’li olmamış üyeler,  tarifeler ve kampanyalar hakkında bilgilendirilirdi. Onlarca dernek üyesi, her geçen gün abone sayısını arttıran TrabzonCell’e toplu geçiş yaptılar.

TrabzonCell’li olmanın ayrıcalıklarını ve deneyimlerini dernek üyeleriyle paylaşıp geçiş çağrısı yapan, dernek başkanı Alaattin Hatayoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada;  “1967 Trabzonsporlular Derneği olarak kulübümüzün gelişmesine katkıda bulunacak her türlü organizasyonun arkasında olacağız. Bu desteğimizi gerek kombine alarak, gerek yeni sezon lisanlı formaları alarak örnek bir taraftar nasıl olunur hem üyelerimize hem de tüm Trabzonsporlulara göstereceğiz” şeklinde konuştu.

TrabzonCell Satış Pazarlama Müdürü Evren Akçora ve Bölge Satış Yöneticisi Serkan Bal tarafından yapılan dernek ziyaretinde, TrabzonCell yöneticileri tarafından dernek başkanı ve üyelerine teşekkür edilirken, TrabzonCell’e olan desteklerinin, diğer derneklere de örnek olması temennilerinde bulunuldu.

Yazar