Öğrencilere Forma Jesti

1967 Trabzonsporlular Derneği’nin İstanbul Bağcılar’daki bir ilköğretim okulunun, okul takımına Trabzonspor formalarını verdi.

İstanbul Bağcılar’daki Dr. Cemil Fevziye Özkaya İlköğretim okulunun okul takımına Trabzonspor formaları hediye edilmesi töreninde öğrenciler ‘Trabzonspor’ tezahüratlarıyla okul bahçesini inletti.

Okul müdürü, Remzi Aydın, 1967 Trabzonsporlular Derneği’ne ve Trabzonspor kulübüne teşekkür ederken, “Okul takımımız, okullararası turnuvalar için forma ve malzeme ihtiyacımız vardı. Bu ihtiyacımızı gören 1967 Trabzonsporlular Derneği, formasından şortuna, tüm malzemeleri okulumuza hediye edebileceklerini ifade ettiler. Öğrencilerimiz de biz de çok sevindik tabi. 20 kişilik okul takımımızda Trabzonlu ve Trabzonsporlu öğrenci sayısı çok fazla değil belki ama artık bundan sonra hem onlar hem de tüm okul Trabzonsporlu” açıklamasında bulundu.

1967 Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Trabzonsporluluğu küçük yaşlardan aşılamak gerektiğini belirterek, “Bu çocuklar hayatlarında Trabzonspor’un şampiyonluğunu görmemiş. Belki hayatlarında Trabzon’u da görmeyecekler ama sonunda hepsinin gönlünde Trabzonspor sempatisi oluşturduk. Burada Trabzonspor yönetimine yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonra bu organizasyonların devamını getireceğiz” şeklinde konuştu. Öte yandan okulun bahçesindeki törende tüm okul hep bir ağızdan ‘Bordo-mavi, en büyük Trabzonspor’ tezahüratında bulundu. Yaklaşık bin ilköğretim öğrencisinin Trabzon Trabzon diye tezahüratı ise görülmeye değerdi.


 

 

Yazar