İsmail Gökçek Yanlız Bırakılmadı

Trabzonspor camiası eski oyuncusu İsmail Gökçek’i yalnız bırakmadı.

ALS- MNH Derneği’nin İstanbul’daki dayanışma yemeğine Trabzonspor eski ve yeni yöneticileri ile katıldı.

Trabzonspor Başkan Yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar dışında, eski yönetici Ekrem İmamoğlu ve 1967 Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Hatayoğlu geceye katılarak İsmail Gökçek ve Sedat Balkanlı’ya tam destek verdi.

Trabzonspor Başkan yardımcısı Muammer Saka, çok anlamlı bir gece için burada olduklarını ifade ederek, “Sahada oynanan futbol geride kalıyor ama bu tür anlar hiç unutulmuyor. Hem İsmail hem Sedat hem de tüm ALS hastaları için Trabzonspor adına buradayız” açıklamasında bulundu.

Eski Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem İmamoğlu ve 1967 Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Hatayoğlu da İsmail’in Trabzonspor’da hak ettiği yeri aldığını ve camianın onu unutmadığını ifade etti.

İstanbul’daki dayanışma yemeğine, Trabzonspor camiası dışında, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, teknik direktör Giray Bulak, sanatçılar ve iş ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Yemek, Adnan şženses, Selami şžahin, Ahmet Selçuk İlkan konseriyle sona erdi. Gecede ayrıca derneğe emeği geçenlere plaket verildi. Futbol Extra Dergisi Yayın Yönetmeni Tahir Kum da, derneğe verdiği emeklerden dolayı plakete layık görüldü.

Yazar